معرفی آموزشگاه

آموزشگاه زبان ایلیا در سال 1385 فعالیت خود را با اخذ مجوز از سازمان آموزش و پرورش استان کرمان آغاز نمود و هم ‏اکنون به لطف خدا و تلاش بسیار مدیران، اساتید و کارکنان آن به یکی از بزرگترین مراکز آموزشی سیرجان تبدیل شده‏ است.

ایلیــــا همیشه بر آن بوده است تا با فراهم نمودن محیط مناسب آموزشی، ارائه بهترین خدمات آموزشی، تهیه مواد ‏آموزشی متناسب با ویژگی‏های زبان‏ آموزان، سنجش واقعی زبان‏ آموزان، آموزش به ‏روز و هم جهت با روند نوین آموزشی، برقراری ارتباط خانه و آموزشگاه، بهره ‏گیری از اساتید توانا و برخوردار از دانش روز، تدارک برنامه منسجم و جذاب انگیزه فراگیری دائمی و جدا نشدن از زبان انگلیسی را در زبان ‏آموزان ایجاد نماید.

در ایلیـــا تلاش بر این است که با ارزیابی دقیق و درست سطح زبانی زبان‏ آموزان پیش و پس از برگزاری دوره ‏ها و نیز سنجش مداوم آنها طی هر دوره با بهره ‏گیری از جدیدترین سیستم‏های آموزشی دنیا و استانداردسازی کلاسهای آموزشی منطبق با روال و محتوای کلاسهای پیشنهادی اساتید مطرح عرصه آموزش مناسب ترین آموزش به زبان‏ آموزان ارائه شود.

دوره‏ ها و بسته‏ های آموزشی نیز به گونه‏ ای طراحی و انتخاب شده ‏اند که حداکثر تناسب را با سن زبان‏ آموز و ویژگی‏ های شناختی و تحولی وی داشته باشند و حالت زنجیره‏ وار مطالب آموزشی رعایت شود تا زبان‏ آموز در یک مجموعه منسجم و مرتبط حرکت کند.